KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528089
nr 1552 8089
Sten Ekendahl
(1897-1968), Sverige
Oljemålning, Signerad, Brygga. Olja på duk, 43x66 cm, yttermått inklusive ram: 66x90
Sten Ekendahl, svensk bildkonstnär född 1897, död 1968.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:06:25