KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15528089

nr 1552 8089

Sten Ekendahl

(1897-1968), Sverige

Oljemålning, Signerad, Brygga. Olja på duk, 43x66 cm, yttermått inklusive ram: 66x90

Sten Ekendahl, svensk bildkonstnär född 1897, död 1968.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 juli 2023
kl 20:06:25

Sten Ekendahl

Läs mer om Sten Ekendahl